Kompleksowe usługi informatyczne dla firm (outsourcing IT):

W ofercie mamy dwie formy współpracy: kompleksowa obsługa informatyczna firmy (outsourcing IT) oraz jednorazowe zlecenia.W ramach kompleksowej obsługi informatycznej na podstawie podpisanej umowy i ustalonego stałego abonamentu miesięcznego zapewniamy Państwu całościową opiekę nad infrastrukturą IT w firmie.

 

Serwis Komputerowy:

Awaria sprzętu komputerowego przede wszystkim kojarzy się z dużymi wydatkami. Wiele osób rezygnuje z naprawy, zakładając, że taniej będzie zakupić nowe urządzenie. Z pewnością jest to błędne myślenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisu komputerowego. Specjaliści naprawią sprzęt, doradzą jakie zmiany należy wprowadzić, aby działał szybciej i efektywniej, a na życzenie klienta zamontują nowe podzespoły, dzięki którym komputer będzie bardziej wydajny. Nasze działania nie obejmują wyłącznie naprawy komputera, staramy się zdiagnozować wszystkie problemy ze sprzętem oraz pomagamy usprawnić jego działanie m.in. poprzez usunięcie zbędnego oprogramowania lub rozbudowanie zestawu komputerowego.

 

Sieci komputerowe:

Zaprojektujemy i wykonamy sieć komputerową dostosowaną do wymagań Twojej firmy. Może to być prosta sieć składająca się z dwóch komputerów lub skomplikowana struktura obejmująca wiele urządzeń komputerowych i serwerów. Wykonujemy sieci przewodowe (LAN), sieci bezprzewodowe Wi-Fi (WLAN) oraz sieci mieszane. Jeśli posiadasz już infrastrukturę sieciową, pomożemy Ci ją rozbudować, zmodernizować, naprawić lub wykonać jej konserwację. Możemy też się zająć administracją Twojej sieci komputerowej.

 

Monitoring CCTV i IP:

Monitoring w dzisiejszych czasach to jedno z prostszych i najbardziej efektownych zabezpieczeń domów, biur, szkół, parkingów i magazynów. Monitoring IP to technologia przesyłania cyfrowego obrazu w oparciu o komputerowy protokół IP – dzięki temu wyeliminowano konieczność montażu dedykowanej infrastruktury przeznaczonej wyłącznie pod kamery, co pozwoliło wykorzystać już istniejące sieci komputerowe. Oferujemy profesjonalne planowanie i montaż systemów monitoringu IP dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Autoryzowany Partner Certum:

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Certum i w naszej ofercie posiadamy cały asortyment związany z zakupem bądź odnowieniem podpisu elektronicznego.